درباره تلاگ

ایده تلاگ از بررسی مشکلات عمومی مردم سرچشمه گرفته, معضل ترافیک , آلودگی هوا , انواع معطلیها که ذهن پدیدآورنده تلاگ را بخود مشغول می کرده و پیوسته بدنبال ایجاد طرحهای برای بهبود معضلات فوق بوده. در تحلیل مشکلات ارتباطات , انتشار آگهی مورد تمرکز قرار گرفت و مواردی همچون 1- گرانی هزینه آگهی 2- محدود بودن زمان انتشار 3- پایین بودن تعداد بینندگان آگهی 4- طولانی بودن فرایند ثبت تا انتشار آگهی و ... برای تسهیل مورد بررسی قرار گرفت در گام بعدی با در نظر گرفتن مقبولیت استفاده از اینترنت, رایانه و تلفن همراه اقدام به نوآوری طرحی چند جانبه شد تا همه بتوانند براحتی بتوانند ارتباطات بهینه و اطلاع رسانی خوبی را انجام دهند و بستری مناسب برای کارآفرینی عمومی بنا گردد.

تلاگ, امکان دریافت نظرات مردم ازطریق پیامک و انتشار آن در بستر اینترنت را فراهم می آورد. تلاگ قابلیت دریافت پیامکهای حاوی متن و داده ( عکس / فیلم و ...) از تلفن و درج آن در موتور جستجوی سایت www.Tellog.ir را مهیا می سازد تا دیگران بتوانند آنرا جستجو نمایند. این آگهی ها برای گیرندگان از پیش تقاضا داده شده , بصورت پیامک یا ایمیل نیز پخش خواهد گردید. ارسال آگهی برای فروش خودرو , لوازم منزل , لوازم ورزشی , ارسال آگهی برای فروش یا خرید ملک , کلنگی , زمین , باغ , ویلا , مغازه , اداری و غیره ارسال آگهی برای استخدام یا اعلام آماده بکار ارسال آگهی از طرف مردم و دریافت و انتشار آن توسط تلاگ پیوسته برای مردم عادی رایگان خواهد ماند.

همه می توانند متن آگهی خود را به شماره 5000225050 پیامک کرده و همان لحظه در سایتwww.Tellog.ir ملاحظه کنند , این آگهی برای متقاضیان دیگر نیز بصورت پیامک , ایمیل و خبرنامه منتشر میگردد تا دامنه وسیعتری از مخاطبان را مطلع نماید. می توان: برای اصلاح آگهی, متن اصلاحی را ارسال تا توسط سیستم جایگزین قبلی گردد برای حذف آگهی , یک پیامک خالی ارسال نمایید تا آگهی از سیستم انتشار خارج گردد. برای درج آگهی یا اصلاح و یا جلوگیری از انتشار آگهی از یک شماره همراه اقدام نمایید. مثال یک: ارسال اس ام اس آگهی با متن "فروش پراید مدل 91 سفید قیمت 15 میلیون" به شماره 5000225050 مثال دو: ارسال اس ام اس آگهی با متن "تهران آماده به کار - مهندس شیمی از دانشگاه تهران 3 سال سابقه کار" مثال سه: ارسال اس ام اس آگهی با متن "تهران شهران اجاره آپارتمان 2 خوابه 95 متر طبقه اول با پارکینگ و انباری نورگیر 40رهن ماهی600" ارسال پیامک خالی به شماره 5000225050 منجر به قطع انتشار آگهی می گردد این ایمیل با این شماره همراه تایید نشده لطفا آدرس ایمیل صحیح را به 5000225050 پیامک کنید و همان شماره همراه و ایمیل را در اینجا وارد نمایید

آیا رمز عبور خود را فراموش کرده اید ؟

یک پیامک با حداقل 3 حرف همانند(Pass:123) برای ما از گوشی همراهتان ارسال نمایید